dětský pěvecký sbor

Carmina Burana Zlín

Vážení rodiče,

omlouvám se za pozdní informace ohledně sobotního výjezdu, pro vysvětlení bych ráda uvedla, že s celou organizací filharmoniků nemám nic společného a informace se ke mně dostávají na poslední chvíli – ohledně víkendu 4. -5. 5. jsem je dostala v pondělí 29. 4., ohledně úterý 7. 5. (koncert v Holešově, na který má jet ze Slunečnice cca 20 dětí) nemám dosud informace žádné. Mrzí mě to, víte, že o všech akcích vás informuji s dostatečným předstihem. Neplatí již ani počáteční dohody, že Slunečnice jako celek vystoupí ve Zlíně a v Kroměříži a že do Holešova a Hradiště pojede dle potřeby jen několik starších zpěváků. Je možné, že budeme nuceni redukovat počet zpěváků jak ve Zlíně, tak v Kroměříži (což jako domácí považuji za absurdní).

Informace, které jsem dostala, jsou následující:

V sobotu 4. 5. 2019 odjíždí celý sbor v 9:00 hod. od Justiční školy na společnou zkoušku všech sborů (Km, Hulín, Uh. Hradiště, konzervatoř), která proběhne od 10:00 do 12:00 v komorním sále ZUŠ Zlín. Je možné, že na místě dostanou děti občerstvení, v každém případě ať si vezmou jídlo a dostatek pití i z domu. Po obědě se přesuneme do Kongresového centra, kde proběhne generálka Carminy (všechny sbory a orchestr) od 13:30 do 16:30. Po skončení generálky jedeme domů.

Pokud budeme nuceni redukovat počet dětí, dostanou přednost starší děti a ti, jejichž rodiče si již koupili lístky. Vše se rozhodne v sobotu, každé dítě bude odjíždět z generálky s tím, že ví, jestli pojede. Ty děti, které v neděli nepojedou, vezmu je hned v úterý na koncert do Holešova. Chci, aby si každý zazpíval 2x.  Je mi to trapné, ale nemohu s tím nic udělat. Vede mě to k přesvědčení, že do podobně velkých projektů nebudeme v příštích letech vstupovat.

Neděle 5.5.2019

Na koncert budeme odjíždět ve 14:00 hod. od Justiční školy. V kongresovém centru proběhne ještě jedna generálka (16:00 – 18:00). Koncert začíná v 19:00 hod., do jeho začátku budeme čekat v šatnách.

S sebou:              – dostatek pití a jídla

– knížku, karty, ……

– složky s notami (vyndejte doma všechny zbytečné eurosložky a nechejte tam jen       Carminu)

– oblečení: bílý vršek (čistý, bez potisku), černý spodek, černé boty.

 

Neváhejte se na mě obrátit v případě nejasností na tel.: 737 356 487.

S pozdravem Lenka Doubravová

Zkoušky Kvítka

Pá 13.15-14.00
Učebna č.: 219

Zkoušky Slunečnice

Út 14.55-15.40
Pá 14.15-15.45
Učebna č.: 219